Magiczny świat w BISTRO SZUMELKA

Miejsce, gdzie radość i smaki tworzą niepowtarzalną wakacyjną atmosferę

W Resorcie Dankar dbamy o to, by nasi Goście nie tylko wypoczywali w komfortowych warunkach, ale również mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem. Nasze posiłki są zarówno dla osób jedzących mięso, jak i dla tych, którzy preferują kuchnię wegetariańską i wegańską.W Resorcie Dankar dbamy o to, by nasi Goście nie tylko wypoczywali w komfortowych warunkach, ale również mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem. Nasze posiłki są zarówno dla osób jedzących mięso, jak i dla tych, którzy preferują kuchnię wegetariańską i wegańską.

Dlaczego Szumelka?

Bo to nie tylko miejsce, to uczucie dziecięcej radości! Nazwa ta to wspomnienie łamańców słownych, kiedy malutkie dzieci nazywały Muszelki "szumelkami". Dla nas to więcej niż nazwa, to magia, która przenika każdy zakamarek tego miejsca. Tutaj tańczymy w deszczu, cieszymy się każdą chwilą i spędzamy wakacje z uśmiechem na twarzy. Muszle, trawy i drewno to nasza dekoracyjna wizytówka –naturalna i urokliwa, tak jak nasza spontaniczność, która zawsze działa na plus. Nigdy nie brakuje nam uśmiechu i pozytywnej energii.

Poznajcie nasze
lokalne specjały

Zapiekanki - nasz kulinarny skarb

Ich tajemnicą jest świeżość i staranne przygotowanie. Bułki z lokalnej piekarni, zawsze świeże jak poranne powiewy morskiego wiatru – tu żadnej zamrożonej magii! Cały proces, od zamówienia po pieczenie, gwarantuje najlepszy smak.

Aromatyczna kawa kapitańska

Palona ciemno w lokalnej palarni w Kołobrzegu. Jej mocny smak to jak skok w wakacyjną przygodę – orzech włoski i ciemna czekolada to nuty, które rozświetlą każdy poranek i przywrócą energię pod koniec dnia. Idealna dla tych, którzy potrzebują mocnego energetycznego kopa!

Jagodzianki

Nasze słodkie marzenie z lokalnej cukierni, to uczta dla podniebienia, a każdy kęs to krok w stronę wspomnień z dzieciństwa. Promujemy co lokalne, abyście najlepsze smaki zabrali ze sobą w każdy zakątek Polski.

BAR

Nasz bar oferuje oryginalne, kolorowe i starannie przygotowane drinki. To nie tylko napoje, to kielich pełen wakacyjnej euforii i śmiechu!

Kpr. Koniecznego 9
72-420 Dziwnów

+48 609 441 040
+48 / 91 381-35-24

 dankar@hoteleadc.pl

Najlepsza oferta

tylko na oficjalnej stronie Dankar