• pl
  • de
  • Widok z lotu ptaka

  • Ośrodek

  • Widok z okna

  • Pokój 4-osobowy

  • Plaża w Dziwnowie

Noclegi Dankar Dziwnów

DANKAR Dziwnów jest usytuowany na wydmie plażowej, dzięki czemu większość pokojów posiada widok na morze. W obrębie ośrodka znajdują się m.in. kort tenisowy, boiska sportowe, krąg ogniskowy, plac zabaw dla dzieci oraz tereny zielone. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegów.

Dlaczego Dziwnów jest dobrym miejscem na nocleg?

Noclegi w miejscowości Dziwnów to idealny wybór! Szczególnie dla tych osób, które znają nieocenione atuty symboli letniego wypoczynku, jak plaża i morze. Wypoczynek na rozgrzanym piasku przy uspokajającym szumie fal, to prawdziwy relaks dla ciała i duszy. zawarty w bryzie morskiej jod ma wyjątkowe działanie lecznicze. co więcej, relaks na plaży pozwoli na oderwanie się od codzienności, pracy i gwaru dużego miasta. Nocleg położony przy samej plaży ośrodka wypoczynkowego Dankar to znakomite rozwiązanie dla całych rodzin.

Nocleg w mieście Dziwnów dla całej rodziny

Dorośli docenią z pewnością  możliwość poleniuchowania i nabrania ładnego brązowego koloru skóry, zaś dla dzieci pobyt na plaży to frajda z zabawy w  piasku i ucieczki przed morskimi falami. Chętni na tego rodzaju atrakcje mogą zarezerwować nocleg już na kilka miesięcy przed sezonem, dzięki naszemu systemowi łatwej  rezerwacji noclegów. W Ośrodku Dankar Dziwnów gości zachwyci nie tylko oferta noclegowa, ale także bogaty program imprez dla dorosłych i dzieci. Niewątpliwie Dankar to miejsce idealne do spędzenia wczasów rodzinnych.

 

Prosimy o pozostawienie milusińskich pod opieką w domu. Nasz Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.

W 2019 roku zapraszamy do Ośrodka Dankar w Dziwnowie  od 27 kwietnia do 30 września.

Całorocznie czynny jest nasz Ośrodek Admirał II w Świnoujściu ( tel 91 3213720), położony bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej.